dziękujemy
za wypełnienie formularza
ukryj komunikat

Zielone szkoły w Hotelu Solny

Zielone szkoły w Hotelu Solny

Hotel Solny oferuje wyjazdy dla szkolnych grup zorganizowanych, w tym zielone szkoły i wycieczki, pełne atrakcji dla dzieci. Pozwalają one poznać piękno naszego regionu, jak i aktywnie spędzić czas w górach. Dla dzieci organizujemy wycieczki z przewodnikiem, który opowiada im różne historie oraz ciekawostki na temat bieszczadzkich szklaków i terenów. Poza tym oferujemy zwiedzanie mini zoo z różnego rodzaju zwierzętami. Dzieci mogą również korzystać ze ścianki wspinaczkowej i placu zabaw oraz wziąć udział w przygotowanych dla nich zabawach grupowych. Urządzamy również dyskoteki, jak i prowadzimy liczne animacje w czasie wolnym. Wszystko po to, by nasi najmłodsi goście mogli miło spędzić czas w Solnym i dobrze wspominać wypoczynek w Bieszczadach. 

Posiadamy komfortowe noclegi w pokojach 1,2,3 i 4-osobowych z wszelkimi udogodnieniami. Poza tym nasza restauracja serwuje smaczne dania regionalne i tradycyjne, które z pewnością będą smakować dzieciom. Ponadto organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz inne atrakcje. Na terenie naszego hotelu znajduje się basen zewnętrzny czynny latem oraz strefa relaksu. W Solnym dzieci mogą także spędzać czas w specjalnie dla nich przygotowanej sali zabaw, a zimą na torze snowtubingowym, który pozwala na szaleństwa na śniegu. 

Zielone szkoły w Solnym to propozycja wyjazdów dla szkół zarówno wiosną, jak i jesienią. Nasz region sprzyja wypoczynkowi i rozrywce o każdej porze roku. Posiadamy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz pomagamy w zaplanowaniu całego wyjazdu. Zawsze do każdego z gości podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Dzieci potrzebują szczególnej uwagi oraz dużej liczby atrakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by ich pobyt w Hotelu Solny był niezapomnianą przygodą, a przygotowane rozrywki nie pozwalały na nudę. Z tego względu wiele organizatorów oraz grup korzysta stale z naszej gościnności i powraca do Solnego na kolejne turnusy wypoczynkowe, na które serdecznie zapraszamy również nowych gości.