dziękujemy
za wypełnienie formularza
ukryj komunikat

Zielona szkoła w Bieszczadach - Hotel Solny

Zielona szkoła w Bieszczadach - Hotel Solny

Hotel Solny oferuje wyjazdy dla szkolnych grup zorganizowanych, w tym zielone szkoły i wycieczki, pełne atrakcji dla dzieci. Pozwalają one poznać piękno naszego regionu, jak i aktywnie spędzić czas w górach. Dla dzieci organizujemy wycieczki z przewodnikiem, który opowiada im różne historie oraz ciekawostki na temat bieszczadzkich szklaków i terenów. Poza tym oferujemy zwiedzanie mini zoo z różnego rodzaju zwierzętami. Dzieci mogą również korzystać ze ścianki wspinaczkowej i placu zabaw oraz wziąć udział w przygotowanych dla nich zabawach grupowych. Urządzamy również dyskoteki, jak i prowadzimy liczne animacje w czasie wolnym. Wszystko po to, by nasi najmłodsi goście mogli miło spędzić czas w Solnym i dobrze wspominać wypoczynek w Bieszczadach. 

Posiadamy komfortowe noclegi w pokojach 1,2,3 i 4-osobowych z wszelkimi udogodnieniami. Poza tym nasza restauracja serwuje smaczne dania regionalne i tradycyjne, które z pewnością będą smakować dzieciom. Ponadto organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz inne atrakcje. Na terenie naszego hotelu znajduje się basen zewnętrzny czynny latem oraz strefa relaksu. W Solnym dzieci mogą także spędzać czas w specjalnie dla nich przygotowanej sali zabaw, a zimą na torze snowtubingowym, który pozwala na szaleństwa na śniegu. 

Zielone szkoły w Solnym to propozycja wyjazdów dla szkół zarówno wiosną, jak i jesienią. Nasz region sprzyja wypoczynkowi i rozrywce o każdej porze roku. Posiadamy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz pomagamy w zaplanowaniu całego wyjazdu. Zawsze do każdego z gości podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Dzieci potrzebują szczególnej uwagi oraz dużej liczby atrakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by ich pobyt w Hotelu Solny był niezapomnianą przygodą, a przygotowane rozrywki nie pozwalały na nudę. Z tego względu wiele organizatorów oraz grup korzysta stale z naszej gościnności i powraca do Solnego na kolejne turnusy wypoczynkowe, na które serdecznie zapraszamy również nowych gości.

Spływy pontonowe dla szkół

Spływy pontonowe w Bieszczadach na rzece San stanowią świetną formę rozrywki, jak i aktywności podczas wycieczki. Każdy spływ spełnia wysokie standardów bezpieczeństwa, a nad uczestnikami czuwa doświadczony instruktor oraz ratownik. Zapewniamy również niewywracalne pontony i kamizelki ratunkowe dla każdej z osób. Spływ pontonowy może urozmaicić każdą zieloną szkołę w Bieszczadach. To świetna okazja do kontaktu z dziką przyrodą oraz nauki współpracy.

Dodatkowe informacje:
Cena – 35 zł\os.
Maksymalna liczna osób – 100 jednorazowo.
Trasy – w zależności od stanu wody. Sanok od 1 do 2,5h.
Na brzegu można zapalić ognisko – 12 zł\os.
Każdy spływ odbywa się przy udziale instruktorów i ratownika

Gry terenowe dla szkół

Gry terenowe sprawdzają zaradność i spryt uczestników, dla których przygotowano różne zadania. Muszą być oni cały czas czujni, by nie dać się przechytrzyć przeciwnikom. Gry terenowe w Bieszczadach łączą zabawę z rywalizacją. To świetna forma rozrywki, która trwa zazwyczaj 3-4 godziny, w zależności od wybranego wariantu gry oraz współpracy danej grupy. Do dyspozycji uczestników jest sprzęt taki jak odbiorniki GPS, wykrywacze metalu, busole, saperki i wiele innych akcesoriów znalezionych podczas gry. Dzięki grom terenowym zielona szkoła w Bieszczadach będzie pełna atrakcji i ciekawych form aktywności dla dzieci.

Dodatkowe informacje:
Liczba uczestników: maksymalnie 60 os. jednocześnie
Trasa: Zwierzyń, długość ok 4 km – 1,5-2,5 h
Cena: 25 zł/osoba
Ryczałt: 600 zł, minimum 24 osoby.
Zapewniamy pomoc doświadczonych instruktorów, sprzęt potrzebny do gry, a także upominki po zakończeniu zabawy.

Bumper Ball dla szkół

Bumper Ball w Bieszczadach to szalona zabawa dla grupy nawet 60 osób. Kule Bumper Ball zakładane są na ciało jak plecak i umożliwiają prowadzenie rozgrywek piłki nożnej. Potyczki w Bumper Ball są bezpieczne, bo kula chroni każdego uczestnika niczym bańka mydlana. Można się więc w niej turlać, a także odbijać od przeciwników. Kula umożliwia swobodne oddychanie i samodzielne poruszanie. Mecze Bumper Ball stanowią częsty element zielonej szkoły w Bieszczadach. To świetna rozrywka, którą można praktykować na boiskach, orlikach, salach sportowych lub przygotowanej wcześniej łące.

Dodatkowe informacje:
Cena: 450 zł/2 godz.
Maksymalna liczba osób: 50-60
Sprzęt: 10 kul
Rozgrywka: zmiany co 5 minut, 10 osób w kulach jednocześnie
Miejsce rozgrywki: płaski teren, najlepiej boisko sportowe

Dojeżdżamy na miejsce, zapewniamy opiekę instruktorów.

Fluo party dla szkół

Fluo party to niecodzienna dyskoteka, której towarzyszy szalony make-up. Pokryj swoją twarz albo twarz towarzyszy specjalną farbą widoczną w świetle lamp UV. Ta kolorowa rozrywka na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika, a zdjęcia z niej będą świetną pamiątką. Fluo party w Bieszczadach zagwarantuje rozrywkę i świetne wspomnienia. To jedna z ciekawych propozycji urozmaicenia zielonej szkoły w Bieszczadach, jak i każdego wyjazdu w grupie np.: szkolnej wycieczki.

Dodatkowe informacje:
Liczba osób: 15-60 osób naraz,
Cena: 20zł/osoba,
Miejsce: sala dyskotekowa urządzona na terenie ośrodka,
Ryczałt: 600 zł, powyżej 20 osób,
Czas trwania: 2-3 godziny,
Zapewniamy farby fluorescencyjne i DJ-a.

Arrow Tag dla szkół

Zamieńcie się w łuczników i ruszajcie na prawdziwą bitwę! Arrow Tag w Bieszczadach to świetna forma rozrywki. Ta nowa dyscyplina sportowa stanowi połączenie gry w dwa ognie, paintballa i konkursu strzeleckiego. Uczestnicy gry dostają zestaw specjalnie zaprojektowanych, bezpiecznych strzał oraz łuk. Arrow Tag polega na wyeliminowaniu przeciwników za pomocą ich ustrzelenia. Rozgrywka polecana jest jako forma spędzenia w ciekawy sposób wolnego czasu na zielonych szkołach w Bieszczadach, a także wyjazdach rodzinnych czy integracyjnych.

Dodatkowe informacje:
Liczba osób: 50-60 osób.
Cena: 20zł/os.
Rozgrywka: zmiany co 10 minut, 10 osób jednocześnie.
Miejsce rozgrywki: płaski teren, najlepiej boisko.
Czas trwania: 1,5-2h.
Dojeżdżamy na miejsce, zapewniamy opiekę instruktorów.

One minute task dla szkół

One minute task w Bieszczadach to turniej, który składa się z jednominutowych konkurencji. To świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności szybkiego myślenia czy skupienia w wielu sytuacjach. Pozornie te najprostsze zadania mogą być właśnie najtrudniejsze. Jednak najważniejsza w turnieju jest dobra zabawa i rozrywka dla całej grupy. Dzielimy ją na kilkuosobowe zespoły, które rywalizują ze sobą w kilkunastu zadaniach. Świetna zabawa na zielonej szkole w Bieszczadach gwarantowana! Turniej trwa około 3-4 godziny.

Dodatkowe informacje:
Cena: 20 zł/osoba.
Liczba osób: od 15 do 60 osób jednorazowo.
Miejsce: jedno lub więcej pomieszczeń w ośrodku. Kiedy dopisuje pogoda, rozgrywki mogą odbywać się również na dworze. Dojeżdżamy na miejsce.
Ryczałt: 600 zł, minimum 15 osób.
Czas trwania : 3-4 godziny.
Zapewniamy: opiekę doświadczonych instruktorów, sprzęt do konkurencji oraz upominki po zakończeniu turnieju.

Bitwa kolorów dla szkół

Szukacie ciekawej formy rozrywki, w której możecie wziąć udział całą grupą? Bitwa kolorów w Bieszczadach na pewno przypadnie wam do gustu. Wystarczy znaleźć wolny teren np.: boisko czy łąkę, na którym zdjęcia z bitwy będą świetnie wyglądać. Uczestnicy dostają specjalne proszki barwiące i najczęściej ubierają się na biało, by wielobarwny efekt był jeszcze lepiej widoczny. Bitwa kolorów świetnie się sprawdzi podczas zielonej szkoły w Bieszczadach. To gwarancja doskonałej zabawy oraz sposób na zrobienie ciekawych zdjęć lub filmików będących najlepszą pamiątką z wyjazdu.

Dodatkowe informacje:
Cena: 15 zł/os.
Liczba osób: jednorazowo cała grupa.
Miejsce: dowolne, najlepsze do zdjęć w okolicy ośrodka.
Zapewniamy fotografa, zdjęcia w formie elektronicznej i ich wysłanie na e-maila.
Dojeżdżamy w wybrane miejsce.

Bitwa karaoke dla szkół

Bitwa karaoke to świetny pomysł na wieczór. Podczas każdej wycieczki czy zielonej szkoły w Bieszczadach, bitwa karaoke będzie niezapomnianym przeżyciem. Sprawdźcie wasze umiejętności wokalne i poddajcie je ocenie. Bitwa na głosy pozwoli wyłonić zwycięską drużynę, jak i przyniesie sporo dobrej zabawy. Podczas karaoke będziecie mieli możliwość zaśpiewać największe hity i przypomnieć sobie ich teksty. W dodatku bitwę karaoke w Bieszczadach można rozegrać zarówno w jednym z pomieszczeń naszego ośrodka, jak i na dworze, jeśli dopisze pogoda i odpowiednio blisko będzie dostęp do energii elektrycznej.

Dodatkowe informacje:
Cena: 350 zł/osoba.
Liczba osób: 15-60 osób jednorazowo.
Miejsce: dowolne pomieszczenie na terenie ośrodka albo miejsce na świeżym powietrzu. Dojeżdżamy na miejsce.
Ryczałt: 350 zł.
Czas trwania: 2h.
Zapewniamy opiekę instruktora i sprzęt karaoke, a także dyplom dla wygranej drużyny.

Bieszczadzki klasyk - wycieczka

Cena: 45 zł za osobę

W cenie wycieczki znajduje się opieka przewodnika, wszystkie bilety wstępów do zwiedzanych miejsc, a także ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera transportu

Plan wycieczki:
- spotkanie z przewodnikiem,
- zwiedzanie punktu widokowego w Lutowiskach,
- przejście do kirkutu w Lutowiskach,
- Zagroda Pokazowa Żubrów w Mucznem,
- spacer po Bieszczadzkim Parku Narodowym,
- rejs statkiem po Solinie,
- przejście po koronie największej zapory wodnej w Polsce,
- powrót do Sanoka.

Zbójnicy Bieszczadów - wycieczka

Cena wycieczki: 45zł/os (nie zawiera transportu).

Cena obejmuje opiekę przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji i ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika.

Plan zwiedzania:
- zbiórka z przewodnikiem,
- Ogród Biblijny w Myczkowcach,
- rezerwat górki Kozieniec,
- pomnik Tołhaja w Orelcu,
- Kamień Leski,
- Zamek w Lesku,
- Klasztor w Zagórzu i spotkanie z rycerzem,
- powrót.

Krosno + Bóbrka - wycieczka

Cena: 59 zł/osoba.

W cenę nie wliczono transportu.

Koszt wycieczki obejmuje opiekę przewodnika, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych miejsc i ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika.

Plan wycieczki:
- Rezerwat Prządki,
- Zamek Kamieniec w Odrzykoniu,
- Fabryka Czekolady w Korczynie,
- Huta Szkła Artystycznego „Sabina”,
- Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce,
- powrót.

Przemyśl ze Szwejkiem - wycieczka

Cena: 49 zł/osoba – nie obejmuje transportu.

W cenie wycieczki zapewniamy opiekę przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji, a także ubezpieczenie NNW.

Plan zwiedzania:
- spotkanie z przewodnikiem,
- Zamek w Krasiczynie,
- Arboretum w Bolestraszycach,
- Fort Twierdzy Przemyśl,
- Przemyska Starówka ze Szwejkiem, wejście do podziemi,
- czas wolny na lody.

Lwów - wycieczka

Cena: 55 zł\osoba

Podana cena nie zawiera transportu!

Cena obejmuje opiekę przewodników, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji oraz ubezpieczenie NNW + KL dla każdego uczestnika.

Plan wycieczki:
- przekroczenie granicy w Krościenku lub Medyce,
- przejazd autokarem po najstarszych ulicach Lwowa,
- spotkanie z przewodnikiem lwowskim mówiącym po polsku,
- spacer po Cmentarzu Łyczakowskim i Orląt Lwowskich,
- piesze zwiedzanie Lwowa: Stare Miasto, budowle obronne, kościół OO. Jezuitów, pomnik założyciela miasta Króla Danyły, ratusz, Rynek Główny, apteka – muzeum z lampą Łukasiewicza, pomnik Adama Mickiewicza, Prospekt Swobody, pomnik Tarasa Szewczenki, Arsenał Miejski, Czarna Kamienica, Pałac Jana III Sobieskiego, Dzielnica Ormiańska z katedrą, Katedra Łacińska,
- możliwość zjedzenia obiadu,
- czas wolny na zakup pamiątek.

Słowacja - wycieczka

Cena: 69 zł za osobę, nie zawiera transportu.

Cena wycieczki obejmuje opiekę przewodników, bilety wstępu do wszystkich atrakcji oraz ubezpieczenie NNW + KL.

Plan zwiedzania:
- podróż na Słowację przez Przełęcz Dukielską,
- Solivar – zwiedzanie dawnej kopalni soli,
- Dubnickie Kopalnie Opali – spacer po ręcznie kutych kopalniach o długości ponad 30 km. Kopalnie są znane między innymi z wydobywania opalu tęczowego. To tutaj pod koniec XVIII wieku wydobyto „Harlekina”, jednego z największych opali na świecie – 13x7x7 cm. Do kopalni należy wchodzić w kaskach z latarkami. Jako jedyni dysponujemy audio-przewodnikami w języku polskim opowiadającym o kopalni,
- zwiedzanie Koszyc – pierwszy w Europie herb miejski, kaplica św Michała, Katedra św. Elżbiety, grające fontanny, dom żebraka, wieża Urbana, wrzecionowaty rynek, uliczka rzemieślnicza, gmach teatru państwowego, dom kata oraz wiele innych atrakcji,
- powrót do kraju.