Biznes

Szkolenia
Szkolenia
Szkolenia

Oferujemy organizację szkoleń dla firm, które chciałyby przygotować spotkanie biznesowe właśnie w Bieszczadach.
Resort Solny dysponuje salą szkoleniową, która zapewnia komfortowe miejsca siedzące dla wielu osób. Znajduje się w niej sprzęt, który umożliwia zaplanowanie oraz odpowiedni przebieg każdego spotkania.

Nasz ośrodek jest położony w pięknej okolicy, która czyni przyjemnym każdy wyjazd, jak i stwarza możliwości do korzystania z atrakcji górskiego klimatu.

Konferencje
Konferencje
Konferencje

Posiadamy salę konferencyjną z kompleksowym wyposażeniem, które umożliwia przeprowadzanie spotkań biznesowych, a nasze konferencje są zawsze starannie zaplanowane. Chętnie pomagamy w ich przeprowadzeniu bazując na dużym doświadczeniu, jakie zdobywamy podczas obsługi różnego rodzaju gości.

Nasza oferta obejmuje zarówno udostępnienie sali konferencyjnej, jak i w przerwach pomiędzy kolejnymi etapami, catering oraz przygotowanie bufetu kawowego. W ofercie wszelkie udogodnienia dla gości. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia szczegółów pobytu w Solnym. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Biesiady
Biesiady
Biesiady
Biesiady

Brali Państwo kiedyś udział w prawdziwej bieszczadzkiej biesiadzie? Resort Solny serdecznie zaprasza na biesiady, które wypełnione są smacznym jedzeniem, muzyką oraz doskonałą zabawą. Można wówczas wysłuchać ciekawych opowieści o naszym regionie, które pozwalają nam przybliżyć Państwu jego piękno oraz niepowtarzalną atmosferę, która panuje w Bieszczadach.

Podczas bieszczadzkiej biesiady organizujemy ognisko oraz zapewniamy naszym gościom liczne atrakcje które mają za zadanie zintegrować pracowników firmy oraz zapewnić im świetną zabawę i wypoczynek.

Integracja
Integracja
Integracja
Integracja

Ośrodek Szkoleniowo-wypoczynkowy SOLNY to idealne miejsce na zorganiozowanie udanej imprezy integracyjnej dla Państwa pracowników, kontrahentów, klientów, przyjaciół. Wspólnie z naszymi partnerami organizujemy zabawy na świeżym powietrzu.
Dzikie Bieszczady:
Rekreacyjne przejazdy samochodami terenowymi w głąb doliny / Wyprawa Uazami pod Chryszcztą i zdobycie szczytu na rakietach śnieżnych
I POSZUKIWANIE SKARBÓW, II ZAJĘCIA SURVIVALOWE, III SZKOLENIE ZAKAPIORA.
Adventure: Off-road, Quady, Paintball, Park linowy, Ścianki wspinaczkowe, Loty szybowcem.
Zimą oferujemy:
- Kulig z pochodniami i ogniskiem
- Wyprawy w rakietach na bieszczadzkie szczyty
- Jazda na skuterach śnieżnych
- Zabawy na torze snowtubingowym.
Wieczorem organizujemy biesiady z poczęstunkiem bieszczadzkich nalewek przy akompaniamenicie łemkowej kapeli.