Zielona szkoła w Bieszczadach

Spływy pontonowe
Spływy pontonowe

Spływy pontonowe w Bieszczadach na rzece San stanowią świetną formę rozrywki jak i aktywności podczas wycieczki. Zapewniamy również niewywracalne pontony i kamizelki ratunkowe dla każdej z osób. To świetna okazja do kontaktu z dziką przyrodą oraz nauki współpracy.
1h - 2.5h, max 100 osób, instruktor i ratownik. A po wszystkim możliwość rozpalenia ogniska!

Gry terenowe
Gry terenowe

Do dyspozycji uczestników jest sprzęt taki jak odbiorniki GPS, wykrywacze metalu, busole, saperki i wiele innych akcesoriów znalezionych podczas gry. To świetna forma rozrywki, która trwa zazwyczaj 3-4 godziny, w zależności od wybranego wariantu gry oraz współpracy danej grupy. Gry terenowe sprawdzają zaradność i spryt uczestników, dla których przygotowano różne zadania. Muszą być oni cały czas czujni, by nie dać się przechytrzyć przeciwnikowi. Gry terenowe w Bieszczadach łączą zabawę z rywalizacją.
Zapewniamy sprzęt. Zwierzyń (ok. 4km), 1.5h - 2.5h, 24 - 60 osób. Po skończonej zabawie pamiątki i upominki dla każdego!

Bumper Ball
Bumper Ball

Kule Bumper Ball zakładane są na ciało jak plecak i umożliwiają prowadzenie rozgrywek piłki nożnej. Potyczki w Bumper Ball są bezpieczne, bo kula chroni każdego uczestnika niczym bańka mydlana. Można się więc w niej turlać, a także odbijać od przeciwników. Kula umożliwia swobodne oddychanie i samodzielne poruszanie. To świetna rozrywka, którą można praktykować na boiskach, orlikach, salach sportowych lub przygotowanej wcześniej łące.
10 kul, zmiany co 5 minut, płaski teren boisko, max 50-60 osób. Dojeżdzamy na miejsce i zapewniamy opiekę instruktorów.

Fluo party
Fluo party

Ta kolorowa rozrywka na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika, a zdjęcia z niej będą świetną pamiątką. Pokryj swoją twarz albo twarz towarzyszy specjalną farbą widoczną w świetle lamp UV. Fluo party to niecodzienna dyskoteka, której towarzyszy szalony make-up. Fluo party w Bieszczadach zagwarantuje rozrywkę i świetne wspomnienia.
Farby fluoescencyjne, 2-3h, 15-60 osób. Zapewniamy farby fluorescencyjne i DJ-a.

Arrow Tag
Arrow Tag

Ta nowa dyscyplina sportowa stanowi połączenie gry w dwa ognie, paintballa i konkursu strzeleckiego. Uczestnicy gry dostają zestaw specjalnie zaprojektowanych, bezpiecznych strzał oraz łuk. Arrow Tag polega na wyeliminowaniu przeciwników za pomocą ich ustrzelenia. Zamieńcie się w łuczników i ruszajcie na prawdziwą bitwę!
Płaski teren boisko, 10 osób jednocześnie, 1.5h - 2.5h, 50-60 osób. Dojeżdzamy na miejsce i zapewniamy opiekę instruktorów.

One minute task
One minute task

One minute task to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności szybkiego myślenia czy skupienia w wielu sytuacjach. Jest to Bieszczadzki turniej, który składa się z jednominutowych konkurencji. Pozornie te najprostsze zadania mogą być właśnie najtrudniejsze. Dzielimy grupy na kilkuosobowe zespoły, które rywalizują ze sobą w kilkunastu zadaniach. Jednak najważniejsza w turnieju jest dobra zabawa i rozrywka dla całej drużyny. Turniej trwa około 3-4 godzin.
Zapewniamy sprzęt do konkurencji, 3h - 4h, 15-60 osób. Zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów oraz upominki po zakończeniu turnieju.

Bitwa kolorów
Bitwa kolorów

Uczestnicy dostają specjalne proszki barwiące i najczęściej ubierają się na biało, by wielobarwny efekt był jeszcze lepiej widoczny. Wystarczy znaleźć wolny teren np.: boisko czy łąkę, na którym zdjęcia z bitwy będą świetnie wyglądać. To gwarancja doskonałej zabawy oraz ciekawych zdjęć i filmików będących najlepszą pamiątką z wyjazdu.
Dowolne miejsce. Zapewniamy fotografa. Dojeżdżamy na miejsce. Bez limitu osób. Zdjęcia w formie elektronicznej wysłane na e-maila.

Bitwa karaoke
Bitwa karaoke

Podczas karaoke będziecie mieli możliwość zaśpiewać największe hity i przypomnieć sobie ich teksty. Bitwę karaoke w Bieszczadach można rozegrać zarówno w pomieszczeniu naszego ośrodka, jak i na dworze! Bitwa na głosy pozwoli wyłonić zwycięską drużynę, jak i przyniesie sporo dobrej zabawy. Sprawdźcie wasze umiejętności wokalne i poddajcie je ocenie!
Zapewniamy sprzęt karaoke, 2h, 15 - 60 osób. Dyplom dla wygranej drużyny!

Wycieczki
Wycieczki

Resort Solny oferuje wyjazdy osób lub grup zorganizowanych, w tym zielonych szkół i wycieczek. Pozwalają one poznać piękno otaczającego nas regionu, jak i aktywnie spędzić czas. Organizujemy wycieczki z profesjonalnymi przewodnikami oraz jako jedyni - audio-przewodnikami (Słowacja). Resort SOLNY to najlepsze miejsce w Bieszczadach na wycieczki – spędzisz z nami niezapomniany czas.